sty 13 2015

Pożyczki a oszczędzanie - skorzystaj z...


Komentarze: 0

Robota to sposób na wzbogacenie się pieniędzy służących do utrzymania się. Ale nikt nie powinien wydawać wszystkich zapracowanych przez siebie pieniędzy. Wszelacy teoretycy gospodarek od bez ustanku głoszą, iż podwaliną wytwornej kondycji pieniężnej osoby materialnej jest, ponadto robocie zarobkowej, także zachowywania i ostrożne gospodarowanie odroczonymi środkami.

Nobiles2 umozliwia zarabianie na pożyczkach społecznościowych

Takim gospodarowaniem na bank nie jest trzymanie pieniędzy w klasycznej skarpetce. Środki zdeponowane w ten sposób w rzeczywistości marnują na wartości ze względu procesów inflacyjnych (wzrostu cen tłumiącego siłę nabywczą posiadanych środków).

W związku z tym też oszczędzanie powinno występować razem z racjonalnym lokowaniem posiadanych pieniędzy. Najprostszym trybem od zawsze było założenie pieniędzy na lokatę. Ten produkt płatniczy polega na "zamrożeniu" naszych pieniędzy w banku na wynegocjowany czas, za co w miejsce dostajemy procenty, w wysokości kilku odsetków w miar roku. Nie są to wiec nadmiernie wysokie zyski, choć jest to podobno najbezpieczniejszy sposób lokowania oszczędności. Istnieją jednakże zarówno inne postaci wkładania oszczędności. Jedną z nich są pożyczki społecznościowe.

Co oznacza? - spyta niejeden potencjalny inwestor. Przybliżmy z tej przyczyny zasadę funkcjonowania pożyczek społecznościowych. Za przykład niech posłuży tutaj spółka Nobiles2 i jej oferta. Program oszczędzania Pro-Zysk, oferowany poprzez Nobiles2, opiera się naturalnie na pożyczkach społecznościowych. W konspekcie mówiąc Nobiles2 pośredniczy między postacią wkładającą swoje środki (która w tym momencie będzie pożyczkodawcą), a pożyczkobiorcą, będąc naraz gwarantem spłaty pożyczki.

Postanawiając na ten rodzaj inwestycji możemy liczyć na wysokie przychody, jakkolwiek naraz, nie tak jak w przypadku innych dochodowych inwestycji, obowiązuje w tym miejscu gwarancja zwrotu kapitału, bowiem Nobiles2, będąc reprezentatywnym gwarantem pełnego przedsięwzięcia, pozwala na bezpieczne udzielanie pożyczek, kasując dokładnie tak ryzyko zagubienia naszych środków. Dzięki inwestycji, jaką są pożyczki społecznościowe, zachowywanie spełniło do ostatka najnowszy aspekt. Nie musi na pewno polegać na odbieraniu delikatnych kwot z lokat, lecz może stanowić chociażby subsydialnezupełniające źródło zysku.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz